ג'ירוטוניק היא שיטת האימון החדשנית ביותר היום שפותחה על מנת לשכלל את יכולות הגוף מבחינה תנועתית תוך כדי הקלה והורדת העומסים מהמפרקים והשלד. שיטת הג'ירוטוניק מתייחסת לא רק למערכות הגוף אלא גם לעומסים המופעלים על הגוף מכוח הסביבה: כוח הכבידה, זיהומים, משאות כבדים, ישיבה מרובה, לחצי היום יום ואורך החיים המודרני.

האימון הייחודי פותח על ידי ג'וליו הורבאט בשנות ה-80 בניו יורק וממשיכה להתפתח גם היום במרכז הבינלאומי בליווי פיזיותרפיסטים, אוסתאופטים ומומחים באומנויות הספורט והגוף.

הקסם של שיטת הג'ירוטוניק מורכב מהמכשירים המיוחדים שפותחו בשיטה המאפשרים תנועה רב ממדית בחלל ותומכים במנחי גוף, פעולות ותרגילים מורכבים שלא ניתן לבצע באופן אחר ובכך מרחיבה את יכולות הגוף ומייצרת חופש תנועתי שמבטל את העומסים על המפרקים והשלד ללא כאבים!

כתוצאה מהתרגול וההשפעה הניכרת על השרירים והשלד מתפתחת היכולת לבצע את התנועות גם ביום יום וכך מתרחבות יכולות הגוף בחיינו ומתעצמים החופש התנועתי, השליטה המוטורית, קואורדינציה ושיווי משקל.

הדגש הייחודי של השיטה מייצר תנועה חופשית וקלילה לאורך כל חוליות עמוד השדרה, מאזן דפורמציות ומאפשר בצורה המתוחכמת ביותר לטפל במקרים של עקמות, קישיון, בלטים ופריצות דיסק.

במרכז אומניה מתאמנים בג'ירוטוניק החל מילדים בני 11 ועד מבוגרים בשנות ה-80 והלאה!

השיטה מתאימה לרקדנים, ספורטאים ומתאמנים בכושר המעוניינים לשפר את טווחי התנועה ולמקסם את ביצועיהם ולהמנע מהפציעות שנובעות מהאימונים האינטנסיביים כדי להתמיד בהתקדמות מטרותיהם.

השיטה מתאימה לטיפול ושיקום במצבים הבאים:

  • סובלים מכאבי גב, ברכיים, צוואר וכתפיים

  • סובלים מבעיות אורתופדיות של כף הרגל, מדרסים, כאבים וניתוחים בכפות הרגליים

  • סובלים מפריצות דיסק, בלט, עקמת וחוסר סימטריה בעמוד השדרה

  • דלקות פרקים, פיברומיאלגיה, טרשת נפוצה ופרקינסון

  • נשים בהריון להקלה בכאבי הגב, הורדת העומסים והחזרת התנועתיות לעמוד השדרה ולאגן לקראת הלידה

© כל הזכויות שמורות לאומניה - סטודיו לפילאטיס מכשירים וג'ירוטוניק 

GYROTONIC® logo and GYROKINESIS® are registered trademarks of Gyrotonic Sales Corp. and are used with their permission