אלינור לוי

בעלים ומנהלת תחום פילאטיס שיקום והדרכה

מוסמכת בשיטת  ®STOTT PILATES ובעלת תואר B.Sc מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים בכימיה בדגש על תהליכים ביוכימיים.

אלינור הגיעה לתחום הפילאטיס מתוך הגילוי שלגוף האנושי ולטבע המופלא שלו היכולת לרפא ולחדש את עצמו באמצעות פעילות גופנית המייצרת שחרור, והרמוניה.
חקר הגוף והקשר המיוחד בין הגוף לתודעה שלנו מייצרת שליטה מוטורית שמאפשרת חיזוק והעצמה של היכולות הגופניות שלנו.

מדריכה למעלה מ-10 שנים בשיטת הפילאטיס. התמקצעה בארץ ובעולם בבניית אימונים לרמות שונות, ובעלת ניסיון נרחב בשיקום תנועתי למגוון רחב של פתולוגיות. אלינור נוסחת לתוך הדרכה שלה את הידע העמוק שצברה ומשלבת אותו בסדנאות העמקה למתאמנים ולמורים במקצועות התנועה, הפילאטיס והספורט.

מעיין שיש

מנהלת תחום ®GYROTONIC שיקום ותנועה

פרי-טריינר בשיטת ®GYROTONIC ומאמנת ®GYROKINESIS מוסמכת. בעלת תוארB.Sc בכימיה וביוכימיה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.

מילדות מעיין הוקסמה רבות מההשפעה של תנועה, ריקוד ומוזיקה על האיזון הרגשי והגופני שלנו. כרדקנית מולטידיספלינרית המשיכה להעמיק את הידע האקדמי שלה במהלך לימודי התואר בדגש על ביוכימיה ומנגנונים תוך-גופיים השומרים על האיזון הבריאותי שלנו. הניסיון הרב-תחומי מאפשר למעיין לזהות את הצרכים היחודיים של המתאמנים ולשלב טכניקות שונות לשיקום, שיפור ופיתוח היכולות הגופניות של מתאמניה, תוך יצירת איזון גופני הרמוני. מתמחה בשיקום תנועה, שיווי משקל, כפות רגליים והליכה נכונה.

מעיין ממשיכה להתמקצע בארץ ובעולם ועובדת בשיתוף עם מרכזים בינלאומיים לבניית תכניות תנועה ושיקום בשילוב טכניקות עבודה שונות.

 

לירון לוי

מאמנת ®STOTT PILATES ופיזיותרפיסטית

מוכשרת בשיטת ®STOTT PILATES ופיזיותרפיסטית Bpt בוגרת אוניברסיטת ת"א.

לירון הגיעה לעולם השיקום והפיזיותרפיה מתוך התשוקה והסקרנות לחקור ולהעמיק באפשרויות להבריא את גוף האדם ולאפשר קיום ותפקוד מלא בכל גיל. מתמקצעת בשיקום אורתופדי וניורולוגי ובעלת ניסיון מתקדם וכישרון יוצא דופן בשיקום מבוגרים ופעילות גופנית לגיל השלישי.

מור אבני

מוכשרת ®STOTT PILATES ודיאטנית קלינית ספורט

מוכשרת בשיטת ®STOTT PILATES ודיאטנית B.Sc בוגרת מכללת תל חי.

מור חיה את שילוב העולמות - תזונה וכושר. דרך הליווי שלה, מור תומכת בתהליך מבוקר ועמוק  של יצירת שינוי באורח החיים. הפילאטיס הוא הכלי דרכו מור מובילה את השינוי הפיזי בגוף- חיזוק מאוזן תוך שמירה על מסת השריר וחיזוק העצם ובמקביל מציעה ליווי תזונתי המתאים לכל מתאמן להשיג את מירב הפוטנציאל לאיזון ומקסום האנרגיה בגוף.

מור מעבירה הרצאות לאורח חיים בריא ותזונה וסדנאות בישול בריא.

© כל הזכויות שמורות לאומניה - סטודיו לפילאטיס מכשירים וג'ירוטוניק 

GYROTONIC® logo and GYROKINESIS® are registered trademarks of Gyrotonic Sales Corp. and are used with their permission